Menu
Social media

5 klimatycznych (i polskich) profili na Instagramie

O tym, że uwielbiam Instagram nie będę się teraz rozwodzić, bo wiecie i przecież pisałam o tym całkiem niedawno. Dzisiaj chciałabym podzielić się z wami pięcioma profilami na tym portalu, które uwielbiam, bo… są dla mnie piękne i przede wszystkim roztaczają niezwykły klimat, który zwykłe zdjęcie czyni magicznym. Bez wahania dodawajcie do obserwowanych!

@kluskazuska

Poznałam bliżej ten profil podczas tegorocznego Share Weeku, wcześniej gdzieś mi tylko migał. Uwielbiam za kadry, w które chciałoby się wejść, usiąść obok ich autorki, podjadać smakołyki i pić z nią wodę z cytryną i miętą, rozmawiając o tym, jak cudowne jest jedzenie i że takie, którego nie można oznaczyć hasztagiem #fit, jest najlepsze.

1 kluskazuska

@jaglowska

Ola obudziła we mnie chęć do zapuszczania włosów i uświadomiła, że dobrze żyć po swojemu, być wytrwałym i konsekwentnym. Na jej profilu znajdziecie mnóstwo słodkich smakołyków, kawę, kwiaty i czasem te piękne włosy, od których wzroku nie można oderwać.

2 jaglowska

@liryczka

Michalina jest tegoroczną maturzystką, uwielbia poezję, kawę i kwiaty. Urzekła mnie jej wrażliwość, poczucie estetyki i umiejętność zamknięcia codzienności w niezwykle urokliwe i utrzymane w jednej tonacji kwadraciki.

3 - liryczka

@waniliowachmurka

Smakołyki ukazane w rustykalnym stylu, ładne dodatki, styl, wszystko w tym profilu gra. Miło poprzyglądać się tym kompozycjom, przygaszonym barwom, pozornemu nieładowi na drewnianym stole,

4 - waniliowa chmurka

@joulenka

Julię miałam przyjemność poznać na żywo. Na swoim blogu napisała kiedyś, że poszukuje własnego stylu na Instagramie i  proszę bardzo – widać, że znalazła! Dużo kwiatów, tkanin, miejsc, inspiracji. Życzę sobie takiej spójności…

5 - joulenka

Kogo według was warto obserwować?