Menu

Twoje zamówienie

Poniżej możesz dokonać zakupu interesującego Cię produktu elektronicznego.

W celu dokonania zakupu, wypełnij formularz znajdujący się poniżej i kliknij w przycisk „Kupuję i płacę”.

Płatności dokonasz za pomocą PayPal. PayPal umożliwia również płatność kartą płatniczą bez konieczności posiadania konta PayPal. Dane dotyczące transakcji np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, data ważności, numer CVV (trzycyfrowy kod na odwrocie Twojej karty kredytowej) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

Zakupiony materiał zostanie wysłany na Twój adres e-mail natychmiast po dokonaniu płatności.

PŁATNOŚĆ: Jeżeli nie masz konta PayPal, to i tak możesz dokonać płatności. W takiej sytuacji po przekierowaniu do strony płatności kliknij w przycisk „Zapłać kartą” widoczny poniżej formularza logowania.

UWAGA: sprawdź dokładnie swoją skrzynkę pocztową. Czasem zdarza się, że wiadomość trafia do folderów ofertowych, spamowych. Jeśli nie otrzymasz zakupionego dokumentu w ciągu 15 minut od dokonania płatności, napisz na adres sklep@wolniej.com.pl.

UWAGA #1: najwięcej problemów z dostawą maili powoduje poczta WP.PL. Dlatego, jeśli możesz, nie używaj poczty na tej domenie do zakupów u mnie.

Your cart is empty.

Dane osobowe podane w formularzu zamówienia będą przetwarzane wyłącznie w celu jego realizacji. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

W sprawach związanych z procesem zakupowym, możesz kontaktować się ze mną pod adresem e-mail sklep@wolniej.com.pl