Menu
Kultura i sztuka

Co obejrzeć z chłopakiem?

co obejrzeć z chłopakiem

W każdym związku przychodzi ten moment, w którym macie do dyspozycji cały wieczór i fajnie byłoby coś obejrzeć. Gdyby film wybierał on, z pewnością oglądałybyście Hobbita, Gwiezdne Wojny albo jakiegoś Pitbulla, a tego przecież nie chcemy, prawda? 

Dlatego dobrze mieć w zanadrzu listę filmów, z którego w ostatniej chwili możesz wybrać jeden i uparcie przekonywać swojego wybranka, że tak długo czekałaś, by wreszcie to z nim obejrzeć, że masz ten film przygotowany na płycie/Showmaxie/Netflixie (niepotrzebne skreślić), wystarczy zrobić popcorn, usiąść wygodnie wcisnąć play i ogladać. Myślisz, że odmówi? 😉

co obejrzeć z chłopakiem

Co obejrzeć z chłopakiem?

Oto moja lista 20 filmów, które sprawdziłam i uprzejmie donoszę, że chłopak a) ma się dobrze, b) nie marudził za bardzo, c) nawet mu się podobało, d) uratowało mnie to przed oglądaniem czegoś, co wybrałby on.

Nie dziękujcie.

 1. Maudie
 2. Planeta singli
 3. Julie and Julia
 4. Kobieta sukcesuhttps://www.youtube.com/watch?v=4f_xnB5a7Cs
 5. Bezpieczna przystań
 6. Po prostu przyjaźń
 7. Wiek Adalaine
 8. Sztuka kochania
 9. Pokój
 10. Bridget Jones 3
 11. Służące
 12. Ile waży koń trojański?
 13. Śniadanie u Tiffany’ego
 14. Diabeł ubiera się u Prady
 15. Zanim się pojawiłeś
 16. Porady na zdrady
 17. Gwiazdy
 18. 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
 19. Carte blanche
 20. Moje córki krowy

Zamiast opisu, do każdego tytułu zostawiam tu po prostu zwiastun. Łatwiej będzie ci zdecydować, czy masz ochotę obejrzeć dany film. A tak serio, serio, daj jednak czasem wybrać film na wieczorny seans chłopakowi, niech poczuje, że może o czymkolwiek w tym związku decydować 😉

Mam nadzieję, że ta lista okaże się dla ciebie przydatna i już nie będziesz zastanawiać się, co obejrzeć z chłopakiem. Wszystkie dodatkowe propozcyje mile widziane, w końcu ja też muszę coś jeszcze oglądać, a wszystkie propozcyje z tego wpisu już widzieliśmy, niektóre nawet dwukrotnie, bo najpierw w kinie, a za jakiś czas w domowym zaciszu, czyli tak, jak lubimy najbardziej. Zresztą, jak jakiś film mi się spodoba to nie ma przeproś, mogę oglądać kilka razy w roku i przy każdym seansie mam mega radochę.