Menu
Kultura i sztuka

Pomysł na prezent robiony razem z bliską osobą

Z każdym rokiem widujemy się coraz rzadziej. Każda z nas ma swoje życie i te życia są odmienne, ale istnieje między nami nić porozumienia, która pozwala, nawet po kilku miesiącach bez spotkań, spotkać się na cały weekend i czuć w swoim towarzystwie dobrze. Tak w ogóle znamy się lat dziesięć, co pozwoliło nam nie tylko się bliżej poznać, ale też wyrobić małe, wspólne tradycje. Pamiętamy o sobie w ważnych momentach, przywozimy drobne pamiątki z podróży (to raczej ona, ja nie podróżuję jeszcze na taką skalę) i kupujemy nawzajem urodzinowe prezenty, które często wręczamy wcześniej lub później. Prezentem, który rekordowo długo przetrzymałam u siebie był ten dany w marcu, kiedy ona świętowała w listopadzie, bądź co bądź, w minionym roku.

Często zagaduję do niej zwykłym pytaniem „co robisz?” lub „jak się masz?” i wiecie jaką odpowiedź słyszę zaskakująco często? Oczywiście, że czyta, bo musicie wiedzieć, że ona czyta dużo, wszystko i w tempie dla mnie niepojętym, ale wracając do odpowiedzi, która pojawia się co najmniej raz w miesiącu:

Co robisz?
Wybieram zdjęcia.

Wybiera/segreguje/przegląda… Wybiera te do wywołania, segreguje, żeby się nie poplątały te jej foldery albo przegląda, żeby powspominać którąś z podróży. Mając w głowie tę fankę analogowych zdjęć i pięknych albumów, co byście jej zaproponowały? Ja wiedziałam od razu, że w tym roku, na te listopadowe urodziny (a przy okazji na mikołajki) dostanie ode mnie fotoksiążkę!

Nie mogłam jednak zrobić tego w ramach niespodzianki, bo potrzebowałam jej zdjęć. Ale zaraz, zaraz… dlaczego miałybyśmy nie zrobić tego razem? Usiąść przy biurku albo na kanapie, podjadać cukierki albo słupki marchewki, popijać słodkie, białe wino i wybierać szablon książki, tematykę, zdjęcia? Przecież to niezły pomysł na spędzenie razem czasu, tak po prostu razem. Fajnie robić coś razem 🙂

fotoksiazka4

fotoksiazka5

Nie wiem teraz, komu bardziej się podobało, mnie czy jej 😉 Dodam jeszcze, że fotoksiążki zawsze zamawiam z PRINTU. Podoba mi się duży wybór gotowych szablonów, które naprawdę pomagają w wyeksponowaniu naszych zdjęć tak, że wyglądają nieziemsko. Fotoksiążka to idealny pomysł na prezent urodzinowy, świąteczny, na rocznicę… Dodatkowo, możecie miło spędzić czas z bliską osobą na tworzenie własnego dzieła i przy okazji powspominanie różnych chwil. Zachęcam was do tego, tym bardziej, że na fotoksiążki pod choinkę mam dla was zniżki 40% – do pobrania TUTAJ.

fotoksiazka3fotoksiazka2

fotoksiazka1