Hashtagi, które musisz znać

Temat hashtagów przewijał się na moim blogu wielokrotnie. Jeśli chociaż trochę mnie znasz, to wiesz, jak bardzo je lubię, jak maniakalnie ich używam (że trzydziestu prawie zawsze) i że wszystkich ciągle zachęcam: hashtagujcie!

Choć po zmianach algorytmu w 2018 roku używanie aż 30 hashtagów nie jest uważane za słuszne i może prowadzić do uznania naszego konta za bota lub konto spamerskie, to wciąż warto używać przynajmniej kilku wyselekcjonowanych hashtagów, by zwiększyć swoje zasięgi.


Powiązany wpis: Hashtagi na każdą okazję

Dzisiaj podzielę się z tobą pięcioma hashtagami, które nie tylko są super, ale dadzą ci szansę na udostępnienie twojego zdjęcia przez duże profile, a co za tym idzie – szansę na bycie zauważoną.

Hashtagi, które musisz znać

 1. #thatsdarling (#darlingweekend, #darlingmovement)
  Zapoczątkowany przez Darling Magazine hashtag cieszy się niebywałą popularnością. Cała idea polega na tym, żeby pokazać na zdjęciu piękne, ulubione, momenty z twojego życia. Najlepiej w pastelowo-eleganckim stylu DM. Plaża, słodkości, podróże, wystylizowane kadry. A nawet jak nie udostępią twojego zdjecia u siebie, to i tak masz jak w banku dodatkowe lajki i followersów.
 2. #flashofdelight
  Wystartował na Glitter Guide, czyli profilu, który inspiruje, byśmy w myśl piosenki Rihanny, lśniły jasno jak diamenty. 😉 śmiało możesz oznaczać tak wszystkie twoje zdjęcia, które wydają ci się dziewczęce, urocze i przede wszystkim inspirujące.
 3. #keepitwild
  Jeżeli kochasz życie na walizkach i fotografujesz wszystkie ciekawe zakątki, do których docierasz, to mam hashtag dla ciebie. Keep it wild i trafiaj na Camp Brand Goods!
 4. #morninglikethese
  Coś dla rannych ptaszków, miłośników niespiesznych śniadań, kawy i białej, wygniecionej pościeli. Nie tylko chciałoby się trafić ze swoim zdjęciem na MLT, ale także wejść tam naprawdę, znaleźć się po drugiej stronie aparatu każdego z autorów współtworzących profil. Serio.
 5. #liveauthentic
  Chwila, zero przekłamania, ten moment, który zachwyca prostotą. Pięknie.

airbrush_20160906110820

Znasz te hashtagi? Dodatkowo, plik, w którym dzielimy się profilami udostępniającymi zdjęcia, jest na naszej facebookowej grupie wsparcia Instagram dla wymagających, zapraszamy. 🙂