Menu
Social media

Hashtagi, które musisz znać

Temat hashtagów przewijał się na moim blogu wielokrotnie. Jeśli chociaż trochę mnie znasz, to wiesz, jak bardzo je lubię, jak maniakalnie ich używam (że trzydziestu prawie zawsze) i że wszystkich ciągle zachęcam: hashtagujcie!

Choć po zmianach algorytmu w 2018 roku używanie aż 30 hashtagów nie jest uważane za słuszne i może prowadzić do uznania naszego konta za bota lub konto spamerskie, to wciąż warto używać przynajmniej kilku wyselekcjonowanych hashtagów, by zwiększyć swoje zasięgi.


Powiązany wpis: Hashtagi na każdą okazję

Dzisiaj podzielę się z tobą pięcioma hashtagami, które nie tylko są super, ale dadzą ci szansę na udostępnienie twojego zdjęcia przez duże profile, a co za tym idzie – szansę na bycie zauważoną.

Hashtagi, które musisz znać

 1. #thatsdarling (#darlingweekend, #darlingmovement)
  Zapoczątkowany przez Darling Magazine hashtag cieszy się niebywałą popularnością. Cała idea polega na tym, żeby pokazać na zdjęciu piękne, ulubione, momenty z twojego życia. Najlepiej w pastelowo-eleganckim stylu DM. Plaża, słodkości, podróże, wystylizowane kadry. A nawet jak nie udostępią twojego zdjecia u siebie, to i tak masz jak w banku dodatkowe lajki i followersów.
 2. #flashofdelight
  Wystartował na Glitter Guide, czyli profilu, który inspiruje, byśmy w myśl piosenki Rihanny, lśniły jasno jak diamenty. 😉 śmiało możesz oznaczać tak wszystkie twoje zdjęcia, które wydają ci się dziewczęce, urocze i przede wszystkim inspirujące.
 3. #keepitwild
  Jeżeli kochasz życie na walizkach i fotografujesz wszystkie ciekawe zakątki, do których docierasz, to mam hashtag dla ciebie. Keep it wild i trafiaj na Camp Brand Goods!
 4. #morninglikethese
  Coś dla rannych ptaszków, miłośników niespiesznych śniadań, kawy i białej, wygniecionej pościeli. Nie tylko chciałoby się trafić ze swoim zdjęciem na MLT, ale także wejść tam naprawdę, znaleźć się po drugiej stronie aparatu każdego z autorów współtworzących profil. Serio.
 5. #liveauthentic
  Chwila, zero przekłamania, ten moment, który zachwyca prostotą. Pięknie.

airbrush_20160906110820

Znasz te hashtagi? Dodatkowo, plik, w którym dzielimy się profilami udostępniającymi zdjęcia, jest na naszej facebookowej grupie wsparcia Instagram dla wymagających, zapraszamy. 🙂