Menu
Social media

Nie wiedziałam, jak założyć konto na Instagramie, a teraz jestem od niego uzależniona!

jak zalozyc konto na instagramie

Słyszę dźwięk budzika. Klikam na oślep ręką, uruchamia się drzemka. Za pięć kolejnych minut dzwoni drugi raz. Nie mam już wyjścia. Wyłączam alarmy i… nie, nie wstaję, nawet jeśli wiem, że już powinnam. Co zatem robię? To, co prawdopodobnie większość aktywnych użytkowników Instagrama – sprawdzam, co nowego w aplikacji. I pomyśleć, że kilka lat temu nie wiedziałam, jak założyć konto na Instagramie, a teraz jestem od niego uzależniona!

Ta genialna w swojej prostocie apka towarzyszy nam już od jesieni 2010 roku. Początkowo miała służyć do robienia zdjęć,  podstawowej obróbki przy pomocy filtrów i kilku suwaków z dodatkowymi opcjami, no i oczywiście do udostępniania naszych małych dzieł znajomym.

jak założyć konto na instagramie

Hej, ludzie, jak założyć konto na Instagramie?

Dzisiaj czuję się dosyć pewnie, jeśli ktokolwiek pyta mnie o Instagram. Wiadomości dotyczące tego, jak dodać link na instastory czy też zapytania o przydatne apliakcje dostaję dosyć często. Te bardziej zaawansowane może rzadziej, ale zawsze staram się wszystkim pomóc na tyle, na ile tylko potrafię.

A przecież nie zawsze tak było! Swego czasu, nie wiedziałam nawet, jak założyć konto na Instagramie. No wiesz, nie orientowałam się w tym, że w odróżnieniu od Facebooka, na insta wszystko właściwie odbywa się przy użyciu telefonu itd.  Dalczego o tym piszę? Bo chcę ci pokazać jedną bardzo prostą rzecz…

Nie musisz od razu być mistrzem

I prawdopodobnie nie będziesz nim na początku swojej drogi. Bez znaczenia, jakie wyzwanie podejmujesz, co chcesz osiągnąć, czego się nauczyć. Zaczynając, masz prawo nie wiedzieć NIC. Ważne, że chcesz się dowiedzieć.

Ja, dokładnie dwa lata temu, tuż po skończeniu studiów licencjackich powiedziałam sobie: Ola, ogarnij tego Instagrama! Przecież lubisz robić zdjęcia, prowadzenie profilu sprawia ci przyjemność. Dowiedz się czegoś więcej, naucz się sprawnie poruszać po apliakcji, czytaj artykuły, śledź nowości. Jak sobie postanowiłam, tak się stało.

Teraz, chociaż moje konto nie zgromadziło wokół oszałamiającej liczby obserwujących, jestem z niego dumna. No i z siebie, że trwam przy tym zajęciu już tyle czasu i nie ma mowy o nudzie! Ciągle odnajduję coś nowego do zgłębienia albo przetestowania i kto wie – może kiedyś będę mistrzem, na razie mam zabawę.

[icon]brook-icon-arrow-right[/icon] Podobny wpis: Jak usunąć konto na Instagramie?

Nie wiedziałam, jak założyć konto na Instagramie, a dziś…

…jestem uzależniona od przeglądania profili innych i rozwijania swojego! Dziś podpowiadam innym, jeśli mają z czymś problem. Dziś Instagram to jedna z moich pasji. Dziś stanowi dla mnie miejsce, gdzie mogę poznawać nowe osoby i współpracować z ulubionymi markami.

Dziś zachęcam cię do zrobienia czegoś, czego jeszcze nie potrafisz. Zrób pierwszy krok w kierunku nowej pasji albo rozwijania umiejętności. Za rok będziesz sobie wdzięczny.

 

A może już masz coś takiego, w czym jesteś dobry, choć nic na to nie wskazywało? 😉