O mnie i o blogu

Hej, jestem Ola!

Miło widzieć cię na moim blogu, poświęconym tematyce slow life, mediów społecznościowych i językowi polskiemu.

Uwielbiam media społecznościowe, w szczególności Instagram, dlatego z nieukrywaną radością dzielę się na blogu tym, co wiem na temat tej aplikacji. Facebook i Pinterest też nie są mi obce. Artykuły związane z życiem online znajdziesz w zakładce Kobieta w sieci.

Z wykształcenia jestem polonistką. Chętnie pomogę ci poznać tajniki języka polskiego oraz lepiej zrozumieć literaturę. Dobrze trafiłeś, jeśli przygotwujesz się do matury. Albo do kartkówki. Wpisy związane z językiem ojczystym, podzielone na podkategorie, znajdziesz w zakładce Lepiej po polsku. Wszelkie sugestie dotyczące nowych postów w tej kategorii śmiało kieruj tutaj: lepiejpopolsku@gmail.com. Na pewno wezmę pod uwagę twoją propozycję!

Niezwykle bliskie są mi tematy związane ze szkołą, edukacją i pracą z dziećmi – stąd na blogu kategoria Strefa nauczyciela, w której planuję pisać o wszystkim, co wiąże się z wykonywanym przeze mnie zawodem.

Prywatnie cenię sobie rozwój osobisty i nie lubię się spieszyć. 😉 Wolniej to także, a może przede wszystkim miejsce, w którym piszę o życiu w zgodzie z filozofią slow life.

olijot


Wolniej to pozytywne miejsce, dlatego złośliwe lub obraźliwe komentarze usuwam, a adresy IP ich autorów blokuję. Bo mogę. 😉