Nowości w mojej szafie: ubrania na lato NA-KD

Upały za dnia i zimne wieczory to atrybuty tegorocznego lata. Prawdopodobnie mogę już zapomnieć o zasiedzeniu sie na hamaku z książką – temperatura mi na to nie pozwoli. Jak się okazuje, trochę to przewidziałam, robiąc zakupy jeszcze przed sezonem. Większość z nowych rzeczy ma długi rękaw 😉

Ubrania na lato NA-KD

Dzisiaj mam dla was krótki post zakupowy – trzy ubrania na lato NA-KD. Zamówienia na tej stronie składam co około dwa miesiące, a jakoś nie pomyślałam wcześniej, żeby również na blogu dzielić się swoimi wyborami. Może któraś z rzeczy przypadnie komuś do gustu! Tym bardziej, że moje wybory nie są typowo letnie. W końcu… pogoda też nie jest idealna w tym roku.

Po pierwsze – sukienka w kwiatki NA-KD

Mam mnóstwo sukienek w kwiatki, ale ciągle brakowało mi jakiejś w intensywnym kolorze. Padło na niebieski! Przecież nie tylko pastelami człowiek żyje. Sukienka ma piękny wzór, dużo falbanek i urocze wykończenia rękawów.

ubrania na lato z nakd

ubrania na lato z nakd ubrania na lato z nakd

sukienka NA-KD

Po drugie – fajna bluza!

Nie jestem typem dziewczyny, która nosi sportowe ciuchy. Raczej wybieram coś bardziej eleganckiego. Jednak tej bluzie nie mogłam się oprzeć 😀 Wisienki robią robotę!

ubrania na lato z nakd ubrania na lato z nakd

bluza NA-KD

Po trzecie – nietypowa koszula

Koszul, podobnie jak sukienek, mam wiele. I wszystkie klasyczne, różnią się między sobą głównie wzorami i kolorami. Czym więc wyróżnia się ta? Przede wszystkim szerokością rękawów (dzięki poprzednim ubraniom z NA-KD pokochałam ten rodzaj rękawów, które wuglądają, jakby były o kilka rozmiarów za duże i za szerokie). Poza tym, koszulę zdobią cztery dodatkowe wstążki, dzięki którym ze zwykłego pasiaka przemienia się w nietypowy ciuch (nie widziałam jeszcze w żadnej sieciówce podobnej).

ubrania na lato z nakd ubrania na lato z nakd

Na zdjęciu poniżej padało inne światło, stąd brak koloru 😉

ubrania na lato z nakd

koszula NA-KD

Zniżka na wasze zakupy

Jestem stałą klientą sklepu NA-KD, to i dla was mam zniżkę.

Z kodem aleksandrajedlinskax20 zrobicie zakupy o 20% tańsze!

Przyznam, że zanim jesienią złożyłam pierwsze zamówienie w tym sklepie, nie byłam do niego przekonana, bo myślałam, że wysyłka ubrań będzie trwała wieki. A tu zaskoczenie – nigdy nie trwało to dłużej niż 3 dni. Teraz zastanawiam się nad zakupem koszulki marki LEVIS, którą ostatnio wypatrzyłam na NA-KD. Tylko który kolor wybrać?! 😀